Hakkımızda

Trio Gıda 2018 yılında sektörün en değerli ve deneyimli kadrosunu bir araya getirerek değirmencilik ve ekmekcilik sektörlerine ürünler ve çzöümler üreten bir firmadır. Trio, geşitli nedenlerden kaynaklanan bugday, un ve ekmek kalitelerindeki sorunlanı çözen ve ürünleri iyileştiren Un ve Ekmek geliştiricileri üretmektedir.

Bünyemizde bulunan buğday, un analiz laboratuvan ve uygulama fırınıyla müşteri ihtiyaç ve taleplerine uygun ürünler geliştirmektedir. Aynca geliştirdiği özel ürünlerle müşterilerin piyasada daha rekabeetçive avantaj saglayacakları özel çalışmaları da müşteri talebi dogrultusunda yapmaktadır. Bu arada yıllar boyunca edindigi bilgi ve tecrübelerini müşteri teknik kadrolarına özel egitim programları düzenleyerek paylaşmaktadır.
hakkimizda (1)

Bizimle farklılığı ve kaltieyi keşfedin.

Trio, özellikle Endüstriyel Ürünler pazarında da deneyimli teknik kadrosunun geliştirdiği özel ürünlerle de yer almaktadır. Makarna, Bisküvi, Gofret ve Ekmekçilik sektörleri için geliştirdigi endüstriyel ürünler ile gerek yurtiçi gerekse yurt dışı pazarlarda müşterilerine kalite farkı ve fiyat avantajı saglamaktadır. Trio bu yıl Pazar istekleri nedeniyle Pastacılık ürünleri ihracatına başlamıştır.

Derin Sektör Bilgisi

Kalite

Sürdürülebilir Gelişim

Sorumlu Yaşam Biçimi

Farklılığı Keşfet

Un ve ekmek geliştiricilerde etkili çözüm!

+90 0212 864 04 82